produkty fabrykabanerow

Kim

jesteśmy?

My! Jesteśmy niewielką drukarnią wielkoformatową z ogromnymi ambicjami! Nasz zespół składa się z 8 doświadczonych umysłów, przepełnionych nowymi pomysłami. Jesteśmy ludźmi z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej oraz druku wielkoformatowego.

Nasze atuty
maszyny
Nowoczesny park maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Korzystamy z ploterów. maszyn tnących, laminujących oraz zgrzewających renomowanych marek. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nic nas nie zaskoczy.

polski-producent
Polski, sprawdzony półprodukt

Wszystkie nasze wydruki wykonujemy na materiałach Polskiego producenta mediów do druku wielkoformatowego IKONOS. Media tego producenta nagradzane są licznymi nagrodami oraz posiadają szereg certyfikatów.

wysoka-jakosc
Wysoka jakość produktu końcowego

Na każdym z etapów produkcji staramy się kontrolować jakość wyrobu. Poczynając od sprawdzenia projektu graficznego pod katem wymogów drukarskich, po druk w wysokiej rozdzielczości, prace wykończeniowe aż po pakowanie gotowego produktu. Stawiamy na jakość, nie na ilość. Zawsze dążymy do doskonałości.

zgrany-zespol
Zgrany i wykwalifikowany zespół

Za produkcję, montaż oraz zarządzanie w naszej firmie odpowiedzialni są ludzie od wielu lat związani z branżą drukarską oraz reklamową. Do tego fachu potrzebna jest szeroka wiedza nt. właściwości stosowanych materiałów, ich przeznaczenia oraz umiejętność pracy z nimi. Kto może znać się na nich lepiej od zgranego zespołu który przepracował już setki kilometrów przewiniętych banerów, folii oraz plakatów?

Jesteśmy zespołem!
Mateusz

Druk wielkoformatowy / Grafik

Krystian

Druk sublimacyjny / Grafik

Mariusz

Grafik komputerowy

Marek

Wycena

Obsługa klienta

Obsługa klienta

Produkcja i montaż

Produkcja i montaż